A-03_headerEsoteric_A-03

kupw_maxaudio

opis

Intensywne kolory muzyki na żywo, takie jakich nie doświadczyłeś wcześniej!

Wielkość Stradivariusa; czysty dźwięk Steinwaya. Oryginalne taśmy matki nagrywają każdy najmniejszy element muzyki, począwszy od smaku poszczególnych dźwięków lub piękna symfonii, gdy dźwięki te są bogato wymieszane, do atmosfery Sali koncertowej i entuzjazmu publiczności.

Koncepcja Master Sound Works firmy ESOTERIC realizuje żywe odtwarzanie tych elementów. Zrodzona z lat doświadczenia firmy ESOTERIC w opracowywaniu najnowocześniejszych technologii, jest to nasza najnowsze osiągnięcie w jakości dźwięku: stereofoniczny wzmacniacz mocy A-03. Elegancja i olbrzymie możliwości – jego piękny wygląd zapowiada najwyższe osiągi we wzmocnieniu audio. A-03 odkryje przed tobą żywe dźwięki bezprecedensowej intensywności, dzięki czemu wejdziesz w jeszcze bardziej intymny związek z twoją muzyką.

cechy

Zaawansowane zasilanie z dedykowaną architekturą L/R dual mono

Model ten stosuje dedykowaną technologię dual mono, która ugruntowała reputację ESOTERICa w wdrażaniu high-endowych rozwiązań. Wyposażony w niezależne sekcje zasilania z dedykowanymi toroidalnymi transformatorami dla kanałów lewego i prawego, wzmacniacz ten szczyci się wzmocnioną siłą i sztywnością mechaniczną. Oddzielne dedykowane komory dla transformatorów mocy, obiegów zasilania i stopni napięcia, wszystko to przyczynia się do zapobiegania interferencjom elektrycznym pomiędzy podzespołami.

Tworzenie najwyższej ekspresji czystości z niezależnie zamontowanymi transformatorami toroidalnymi o dużej pojemności

Sekcja zasilania stopnia prądowego wzmacniacza, który napędza głośniki, posiada niezależne, duże transformatory toroidalne, zamontowane na lewym i prawym kanale. Wzmacnia to możliwości wzmacniacza w dostarczaniu prądu do głośników każdego kanału, zapobiegając jednocześnie interferencjom pomiędzy kanałami. Użycie niezależnego transformatora i obiegu zasilania dla stopnia napięcia wzmacniacza, który napędza stopień prądowy wzmacniacza, powoduje, że efekt wariacji napięcia zostaje usunięty i wzmacniacz uzyskuje stabilne zasilanie. Odseparowanie poszczególnych bloków obiegu w obiegach zasilania oraz niezależne transformatory redukują krzyżową interferencję kanałów i zapewniają zarówno siłę jak i delikatność ekspresji muzycznej.

Obieg wzmacniacza z napędem o dużym zakresie, wysokiej prędkości i mocy

Prawdziwie pierwszorzędna realizacja z niskim zniekształceniem i wysoką linearnością została zastosowana w obiegu wzmacniacza. Koncepcja ta zawsze zapewnia prąd minimalny, który zawsze może przesyłać do wyjścia minimalnie 50 W RMS z przeciążeniem 8 omów. Cecha ta zapewnia wspaniałą reakcyjność dla potrzeb nagłych przypływów dużych głośności oraz wysoką czystość ekspresji. Duże tranzystory z potencjałem prądowym 17 amp do wyjścia ciągłego i 34amp do nagłych przypływów dużego wyjścia, są stosowane w stopniu prądowym wzmacniacza. Pięć z tych tranzystorów zostało zamontowanych w równoległej konfiguracji przeciwsobnej dla każdego kanału, bezkompromisowo napędzając wszystkie głośniki.

Może być użyty jako monofoniczny wzmacniacz mocy w połączeniu mostkowym

Użycie tego urządzenia jako monofonicznego wzmacniacza mocy w trybie mostkowym (BTL) umożliwia uzyskanie minimalnego wyjścia 200 W przy 8 omach (1kHz, 8omów).

Obsesyjne użycie podzespołów wysokiej klasy

Posunęliśmy się do ekstremum, jeśli chodzi o użycie podzespołów najwyższej klasy, aby zachować czystość sygnału i zminimalizować stratę sygnału podczas transmisji. Jeśli chodzi o terminale połączeń, we wzmacniaczu zastosowane zostały terminale wejścia XLR –wyjątkowo niezawodne i zapewniające doskonałe kontaktowanie –oraz oryginalne terminal wejścia RCA firmy ESOTERIC. Ponadto, terminale WBT następnej generacji - terminale głośnikowe WBT-0710Cu posiadają rdzenie przewodzące z czystej miedzi i pokryte są złotem, dzięki czemu zapewniają dobre połączenie i niski opór. A poza tym, zastosowaliśmy podzespoły ultra wysokiej klasy, takie jak elektrolityczny kondensator i tranzystor wysokiej częstotliwości/niskiej impedancji.

Podzespoły te zostały wyselekcjonowane na podstawie badań ich właściwości i próbnego odsłuchu. Takie są wymagania firmy ESOTERIC, żeby wszystkie najistotniejsze podzespoły przechodziły przez szczegółowe testy odsłuchowe, zanim zostanie dokonany ostateczny wybór.

Wysoce sztywna struktura, zapobiegająca interferencjom między obiegami i niwelująca rezonans

A-03 posiada bardzo sztywną konstrukcję obudowy, która przerasta większość wzmacniaczy mocy. Masa wzmacniacza – 38 kg – zapowiada wspaniałą muzyczną czystość chronioną przez grubą stal. Podzespoły obiegów wewnętrznych są odseparowane w przeznaczonych dla każdego obiegu, oddzielonych 2-mm stalowymi ściankami. W połączeniu z 5-mm stalowym chassis dolnym, interferencje pomiędzy obiegami są niwelowane i niekorzystne efekty rezonansu spowodowane przez wibracje wewnętrzne i zewnętrzne są minimalizowane. Podobnie, unikatowy wspornik z przechłodzonej stali zapewnia bardzo silny system wsparcia na czterech wspornikach dla ciężkiej obudowy.

ESOTERIC design tworzy piękną muzyczną przestrzeń

Połączenie piaskowanego wykończenia z metalem drapanym na panelu przednim o grubości 20 mm tworzy piękny kontrast. Elegancka forma i duży pochłaniacz ciepła wykonany z symetrycznie usytuowanego alumitu sprawia, że A-30 przyczynia się do tworzenia elegancji w przestrzeni audio, tworząc wrażenie pięknej integracji z innymi high-endowymi urządzeniami firmy ESOTERIC.

Teraz wyposażony w tryb rozgrzewania

Funkcja ta umożliwia urządzeniu rozgrzanie się do odtwarzania muzyki, przy jednoczesnej redukcji poboru mocy (w porównaniu do normalnego działania). W trybie rozgrzewania: pobór mocy 220 W (redukcja o około 45%)

specyfikacja

Znamionowa moc wyjścia STEREO 50W+50W (1kHz, 8Ω)
100W+100W (1kHz, 4Ω)
BTL 200W (1kHz, 8Ω)
Maksymalna użyteczna moc wyjścia STEREO 77W+77W (1kHz, 8Ω)
127W+127W (1kHz, 4Ω)
Pasmo przenoszenia 5Hz to 100kHz (1W, 8Ω. +0/-1.2dB)
Stosunek sygnał/szum ponad 117dB
Całkowite zniekształcenie harmoniczne 0.009% (1kHz, moc znamionowa, 8Ω)
Minimalna dopuszczalna impedancja głośników
Czułość wejścia (wyjście znamionowe) RCA (STEREO) 0.76Vrms (50W, 8Ω)
XLR (STEREO) 1.56Vrms (50W, 8Ω)
RCA (BTL) 1.62Vrms (200W, 8Ω)
XLR (BTL) 2.35Vrms (200W, 8Ω)
Impedancja wejścia RCA 150kΩ
XLR 320kΩ
Terminal wejścia RCA ×1
XLR ×1
Terminal wyjścia Zakręcane terminale głośnikowe
(WBT-0710Cu) ×1
Terminal uziemienia Duży terminal zakręcany
Ogólne Zasilanie 230V 50Hz, prąd przemienny
120V 60Hz, prąd przemienny
220V 60Hz, prąd przemienny
Pobór mocy 400W
Wymiary zewnętrzne (S×W×G) 445×220×430 mm
(17 1/2×8 5/8×17)
Masa 38kg (84lb)
- Konstrukcja i dane techniczne mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia.
- Produkt jest dostępny w trzech różnych wersjach zasilania przedstawionych w tabeli powyżej. Sprawdź, czy napięcie oznaczone na panelu tylnym pasuje do zasilania sieciowego w twoim regionie.
- Kształt wejścia zasilania i wtyk dołączonego przewodu zasilania zależy od rodzaju zasilania i kraju przeznaczenia.

 
produkty
Odtwarzacze CD/SACD
transporty_cdcacd
przetworniki
odtwarzacze_cdsacddvd
transporty_cdsacddvd
wzmacniacze_active
przedwzmacniacze
wzmacniacze_zintegr
zintegr_sys_audio_active
masterclock
kolumnyodtwarzacze-sieciowe