E-03_headerEsoteric_E-03

kupw_maxaudio

opis

Wybitny Phonostage, stworzony dla twojej niezastąpionej kolekcji

Opuść igłę na twoją ukochaną płytę LP i zamknij oczy. Czas na spotkanie z inspiracją. Aby sprostać oczekiwaniom tych, którzy kochają płyty winylowe, ESOTERIC wydobył zgromadzoną wiedzę wielu lat opracowywania technologii audio. Celem koncepcji master Sound Works” firmy ESOTERIC jest perfekcyjne odtwarzanie wrażeń dźwiękowych tworzonych przez taśmy matki.

Projekt ten, który zaowocował już kilkoma prawdziwie wspaniałymi wzmacniaczami, prezentuje światu swój pierwszy przedwzmacniacz phono stage—E-03. Tchnij nowe życie w twoje cenne płyty i ciesz się analogową wiernością najwyższych poziomów!

cechy

Konstrukcja dual mono L/R będąca filarem filozofii ESOTERICa

Identyczne transformatory zasilania R-core, płyty zasilania i płyty audio są zamontowane na każdym kanale. Unikając dzielenia tych podzespołów przez kanały lewy i prawy, E-03 uzyskał idealną ścieżkę dźwiękową i separację, zapewniając jednocześnie oszczędność mocy. Co więcej, podzespoły i płyty są ustawione symetrycznie, aby uzyskać stabilizację mechaniczną.

 

Obwody audio o w pełni dyskretnej konstrukcji

E-03 zawiera wzmacniacz MC typu head, który nie zna kompromisów w kwestii czystości sygnałów muzycznych na niskich poziomach wejścia oraz wzmacniacz NF-CR typu RIAA, który zapewnia zarówno wspaniałą charakterystykę RIAA, jak i redukcję NF. Aby zapewnić rozległą przestrzeń i transfer oraz szeroki zakres sygnałów muzycznych pełnych mocy, RIAA i buforowe wzmacniacze wyjścia stosują obiegi wysokiego napięcia. Cechy te zapewniają żywe odtwarzanie każdego przejawu muzyki, od dynamicznej mocy po subtelne niuanse.

Ustawienia, które wykorzystają pełen potencjał twojej wkładki gramofonowej

Słuchanie arcydzieła przy użyciu ulubionej wkładki gramofonowej jest jedną z prawdziwych przyjemności twoich analogowych doświadczeń. W ubiegłych latach, wiele modeli wkładek MC weszło na rynek, włączając wkładki o bardzo niskim oporze wewnętrznym. Przywiązując dużą wagę do obsługiwania różnych rodzajów wkładek MC, E-03 umożliwia ci wybór dwóch systemów wejścia kompatybilnych z MC i siedem pozycji impedancji. E-03 umożliwia również wybór pomiędzy trzema różnymi pojemnościami—0pF, 100pF i 330pF—obsługując określone pojemności wkładek MM.

Przywiązywanie szczególnej wagi do prostych konstrukcji, aby uzyskać wysoką jakość dźwięku

E-03 nie posiada mikroprocesora, w związku z czym eliminowane są szumy tworzone przez podzespoły tego rodzaju. W dążeniu do dźwięku wysokiej jakości, wejście i obciążenie są przełączane na płycie audio. Zminimalizowanie funkcji przełączania, aby wyeliminować obiegi przełączania umożliwiło nam zoptymalizowanie ścieżek sygnału, które w sposób znaczący redukują szumy i interferencje występujące w konwencjonalnych konstrukcjach.

Struktura chassis i bardzo sztywny korpus zapewniają dodatkową redukcję szumów.

Struktura podwójnego dzielonego chassis chroni przed wpływami wyciekania strumienia z transduktora i w sposób znaczący usztywnia korpus. Wspaniały wewnętrzny balans masy i trzypunktowe wsparcie zapewnione przez unikatowe dokładne nóżki ze stali hartowanej minimalizuje negatywne efekty rezonansu.

Wyrafinowane wykończenie i piękny korpus z grubego aluminium

Piaskowane wykończenie i metal drapany pięknie kontrastują na korpusie E-03. Artystyczne wyrzeźbienie bezśrubowego panelu górnego i zaokrąglone rogi pięknie się integrują z produktami high-endowymi firmy ESOTERIC.

Funkcja "DEMAG"

Pozycja "DEMAG" zlokalizowana na każdym kontrolerze wejścia pomaga w szybkim odmagnetyzowaniu wkładek MC lub transformatorów.

specyfikacja

Charakterystyka audio (1kHz) Odchylenie RIAA
(20Hz do 20kHz)
±0.2dB
Całkowite zniekształcenie harmoniczne
(A-weight, MM)
0.003%
Impedancja wyjścia 80Ω
Maksymalny poziom wyjścia 18V
Znamionowy poziom wyjścia 500mV
Zysk 40dB (MM)
Maksymalny poziom wejścia 180mV (MM)
Ekwiwalentny szum wejścia
(A-weight)
-137 dBV(MM)
-140 dBV(MC)
Impedancja wejścia 47kΩ (MM)
wybieralna* (MC)
*Użyj regulacji zestawu
Wejście INPUT1: 10/50/100/300/500/1k/10kΩ
INPUT2: 100/500/1k/10kΩ
Zasilanie 230V 50Hz, prąd przemienny
120V 60Hz, prąd przemienny
220V 60Hz, prąd przemienny
Pobór mocy 14W
Wymiary zewnętrzne
(S×W×G)
442mm×103.5mm×364.4mm
Masa 10.5 kg (23 1/8 lb)
- Konstrukcja i dane techniczne mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia.
- Produkt jest dostępny w trzech różnych wersjach zasilania przedstawionych w tabeli powyżej. Sprawdź, czy napięcie oznaczone na panelu tylnym pasuje do zasilania sieciowego w twoim regionie.
- Kształt wejścia zasilania i wtyk dołączonego przewodu zasilania zależy od rodzaju zasilania i kraju przeznaczenia.

 
produkty
Odtwarzacze CD/SACD
transporty_cdcacd
przetworniki
odtwarzacze_cdsacddvd
transporty_cdsacddvd
wzmacniacze
przedwzmacniacze_active
wzmacniacze_zintegr
zintegr_sys_audio_active
masterclock
kolumnyodtwarzacze-sieciowe