SA-10_headerEsoteric_SA-10

kupw_maxaudio

opis


Prosty, podstawowy, wysoce muzyczny.

Bez poświęcania jakości, urządzenie wyprodukowane na 20. urodziny firmy ESOTERIC, SA-10 zapewnia opatentowane technologie i najwyższe osiągi.

cechy


Mechanizm VOSP

Mechanizm VOSP (Vertically-aligned Optical Stability Platform) wyposażony jest w specjalnie opracowany zespół soczewki laserowej zamontowanej na trzpieniu. Ten system soczewki jest również używany przez firmę ESOTERIC w transportach P-01 i P-03. Ta konstrukcja głowicy zapewnia, że oś optyczna lasera znajduje się zawsze w centrum ścieżki danych w celu zapewnienia najwyższej dokładności odczytu danych. Dzięki mechanizmowi VOSP nie jest potrzebna żadna korekcja błędu osi, ponieważ nie jest dopuszczane żadne jej odchylenie.

2-kanałowe dedykowane analogowe wyjście audio / Precyzyjne obrazowanie i głębsze pole dźwiękowe

Przetwornik C/A wyposażony jest w urządzenie DAC Cirrus Logic's 24-bit / 192 kHz, model CS4398 w konfiguracji dual mono. Obiegi analogowego wyjścia audio są również opracowane w konfiguracji dual mono, tworząc wyjątkowo mocną separację kanałów. Ta koncepcja dedykowanego obiegu dwukanałowego przyczynia się do precyzyjnego obrazowania, wyjątkowej szczegółowości i głębszego pola dźwiękowego SA-10.

Bogate i szybkie możliwości zasilania

Duży transformator toroidalny posiada duże możliwości zasilania. Zapewnia to moc prądu elektrycznego do bardzo szybkiego napędzania mechanizmu i obiegów audio bez tworzenia szumu transformatora lub niepożądanego zniekształcenia ścieżki sygnału.

Synchronizacja Word

SA-10 wyposażony jest w terminal wejścia WORD SYNC, aby akceptować zewnętrzny sygnał przychodzący WORD Clock. Urządzenie może działać przy zastosowaniu oryginalnego sygnału 100 Hz Universal Clock firmy ESOTERIC. Przychodzący ultra stabilny sygnał zegara z urządzeń zewnętrznych, takich jak AI-10 lub zegar taktujący, wydatnie podnosi wydajność urządzenia, zapewniając wyższe osiągi z bardziej klarownym i naturalnym dźwiękiem.
Bardzo sztywna konstrukcja chassis wykonana z grubych płyt aluminiowych
Panel przedni jest wykonany z grubego odlewanego aluminium, panel przedni (5mm) i panele boczne (4mm) są również wykonane z aluminium. Ta bardzo sztywna konstrukcja chassis redukuje wibracje i rezonans.  Śruby ukryte z widoku zewnętrznego, dokręcone do określonej tolerancji, pomagają w redukcji wibracji i dopełniają high-endowy wygląd SA-10.

Bardzo stabilny centralnie zamontowany mechanizm napędu

Mechanizm napędu płyty jest zamontowany w centrum chassis a chassis jest wsparty na trzech metalowych nóżkach, aby utworzyć optymalnie stabilną platformę.

Smukły pilot zdalnego sterowania z podświetlanymi przyciskami

Aluminiowa obudowa pilota o umiarkowanej masie dopasowana jest doskonale do twoich dłoni. Przyciski są podświetlane ułatwiając używanie w słabo lub nieoświetlonych pomieszczeniach.

specyfikacja

System Super Audio CD, CD, CD-R i CD-RW
Wyjście audio (Audio analogowe)Gniazda Gniazda XLR (2-kanałowe) ×1 Gniazda RCA (2-kanałowe) ×1
Maksymalny poziom wyjścia (1kHz, pełna skala) 2.2Vrms±0.1V/10kohms
Pasmo przenoszenia 5Hz to 50kHz (SACD,DSD ustawienie: Normal)
5Hz to 80kHz (SACD,DSD ustawienie: Direct)
Stosunek sygnał/szum (S/N) 130dB
Zakres dynamiczny 107dB
Całkowite zniekształcenie harmoniczne Terminale i.LINK (AUDIO) (4pin ×1, 6pin ×1) będą dostępne po upgradzie hardwaru w przyszłości
Wyjście audio (Audio cyfrowe) OPTICAL Cyfrowe gniazdo optyczne ×1
COAXIAL Gniazdo RCA ×1
(Opcjonalnie, za dodatkową opłatą) 0.5 Vp-p/75 Ω
Format wejścia synchronizacji WordGniazdo BNC
Poziom wejścia Poziom TTL /75omów
OgólneZasilanie BNC
Pobór mocy 75Ω
Wymiary zewnętrzne (WSG) 442×149×353 mm
(17-3/8×5-7/8×13-7/8 ")
Masa 12.5kg (27-9/16lbs)
SA-10 może akceptować i synchronizować następujące częstotliwości odbierane z urządzeń zewnętrznych (fala prostokątna): 44.1/88.2/100/176.4 kHz
- Konstrukcja i dane techniczne mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia.
- Produkt jest dostępny w trzech różnych wersjach zasilania przedstawionych w tabeli powyżej. Sprawdź, czy napięcie oznaczone na panelu tylnym pasuje do zasilania sieciowego w twoim regionie.
- Kształt wejścia zasilania i wtyk dołączonego przewodu zasilania zależy od rodzaju zasilania i kraju przeznaczenia.

Opcjonalne


Opcjonalny interfejs i.LINK (AUDIO) Opcjonalny interfejs i.LINK umożliwia cyfrowe przesyłanie wysokiej klasy sygnałów wielokanałowych Super Audio CD do innych urządzeń wyposażonych w i.LINK, takich jak przetwornik wielokanałowy C/A lub procesor A/V dźwięku surround.

 
produkty
odtwarzacze_cdsacd_active
transporty_cdcacd
przetworniki
odtwarzacze_cdsacddvd
transporty_cdsacddvd
wzmacniacze
przedwzmacniacze
wzmacniacze_zintegr
zintegr_sys_audio_active
masterclock
kolumny
odtwarzacze-sieciowe